Вініри e.max
Коронки та вініри e.max сьогодні займають провідні позиції в рейтингу зубних протезів. Завдяки унікальному матеріалу та високотехнологічного прогресивного способу виробництва, вони перевершують звичайну кераміку як в міцності, так і в естетичній привабливості.
Прогресивна технологія протезування керамікою
Керамічні протези з'явилися на ринку естетичної стоматології на початку 1990-х років та майже миттєво завоювали величезну популярність, навіть незважаючи на високу ціну. Все завдяки можливості підібрати керамічні вініри, колір, фактура та світлопроникаюча здатність яких максимально наближені до емалі натурального зуба. Однак, були й недоліки: керамічний матеріал досить крихкий та вразливий до звичайних жувальних навантажень. Через постійні зколи та неможливості протезування заднього зубного ряду виникла необхідність в розробці інноваційної технології протезування, що володіє великим експлуатаційним потенціалом. Задумку вдалося реалізувати німецької компанії Ivoclar Vivadent, яка розробила технологію e.max.
Особливості керамічних вінірів e.max
Прорив у виготовленні керамічних вінірів вдалося зробити за рахунок використання нового матеріалу - маси на основі дісілікат літію або склокераміки. Матеріал відрізняється біологічною інертністю, високою міцністю та дозволяє з точністю відтворювати рельєф та відтінок природної емалі.
Переваги літійсилікатної склокераміки e.max:
- Висока міцність - їх можна встановлювати, в тому числі на жувальні зуби.
- Тонкість вініру (0,3-0,6 мм) дозволяє мінімально препарувати емаль та забезпечити пацієнтові повноцінний комфорт в носінні;
- Можливість підібрати відтінок та ступінь проникання світла під природні зуби пацієнта. Візуальна ідентичність та естетика;
- Довговічність - вініри e.max не втрачають привабливості протягом десятка років (або більше), що в поєднанні з високою міцністю робить технологію однією з найбільш надійних в своєму класі.
Методи виробництва вінірів e.max
Виготовити керамічні вініри на зуби з маси Ivoclar Vivadent можна двома методами: пресуванням та фрезеруванням.
Пресування дає можливість більш точно підібрати відтінок вініру та отримати вініри міцністю до 450 МПа.
Однак виробництво за допомогою технології Cad / Cam з використанням 3D-фрезера дозволяє виготовити вініри з мікронною точністю та набагато швидше. Міцність готового виробу досягає 530 МПа.
3D-фрезерування керамічних вінірів e.max в Bauer's Cad / Cam Lab
Bauer's CAD / CAM Lab - це унікальна, повністю цифрова лабораторія, яка надає фахівцям України доступ до CAD / CAM технології. З нашою допомогою ви зможете зробити своїм пацієнтам кращу пропозицію - керамічні вініри emax - ціна яких хоч та вище аналогів, але окупається надійністю вінірів. Довгий термін служби та стійкість до відколів передбачають додаткові витрати клієнта на реконструкцію та заміну.
Опишемо процес виробництва. Після обточування емалі в клініці замовника робиться цифровий або аналоговий відбиток щелеп, який передається в лабораторію Bauer's CAD / CAM Lab. Далі цифрова версія зліпка (аналоговий зліпок оцифровується сканером) завантажується на комп'ютер. Там програма, спільно з кваліфікованими фахівцями лабораторії, створює віртуальний прототип майбутніх вінірів.
Готова модель у вигляді цифрового файлу передається у фрезерний центр Bauer's, де зі стандартної заготовки Ivoclar Vivadent для e.max з точністю до 15 мікрон. Готові вироби запікаються в печі Ivoclar Vivadent Programat P510.
Ми запрошуємо фахівців в м.Дніпро та інших міст країни замовити керамічні вініри e.max, запропонувавши тим самим своїм клієнтам найбільш прогресивний рівень стоматологічного обслуговування!
Приклади робіт Bauer's CAD / CAM
Приклади робіт Bauer's CAD / CAM